banner titel

Introductie   Agenda   Cursussen/Workshops   Vraag   Aanbod   Festival 2014   Nieuws   Zangverenigingen   Muziekverenigingen   Links
Scratch Muziekdag


CONCERTAGENDA voor Nijmegen en omstreken

Geef concertdatum en -programma tijdig door aan postmaster{at}nijmegenmuziekstad.nl

2014   juli   augustus
           september   oktober   november   december

juli 2014
dinsdag 22-07
Nijmegen
Stevenskerk
20:30
Bach, Alain, Vierne, improvisaties Ansgar Wallenhorst nijmeegseorgelkring
dinsdag 29-07
Nijmegen
Stevenskerk
20:30
Andriessen: Miroir de Peine, Van der Horst, Strategier Berry van Berkum en Evelien Asberg, sopraan nijmeegseorgelkring
augustus 2014
dinsdag 05-08
Nijmegen
Stevenskerk
20:30
Bach, Franck, Heiller Gonny van der Maten nijmeegseorgelkring
dinsdag 12-08
Nijmegen
Stevenskerk
20:30
BŲhm, Mendelssohn, Bach, Matter Dirk Luijmes nijmeegseorgelkring
donderdag 14-08
Nijmegen
Raadzaal Stadhuis
19:30
Herdenkingsbijeenkomst Nederlandsch-IndiŽ Koor Surplus koorsurplus
dinsdag 19-08
Nijmegen
Stevenskerk
20:30
Bach Hayo Boerma nijmeegseorgelkring
dinsdag 26-08
Nijmegen
Stevenskerk
20:30
Bach, Mendelssohn, Mozart Euwe en Sybolt de Jong nijmeegseorgelkring
september 2014
dinsdag 02-09
Nijmegen
Stevenskerk
20:30
Improvisatie bij film Maudite soit la guerre Joost Langeveld nijmeegseorgelkring
dinsdag 09-09
Nijmegen
Stevenskerk
20:30
AIRprojekt Jetty Pot nijmeegseorgelkring
zondag 14-09
Nijmegen
Stevenskerk
15:00
Kinderconcert 'Help het Orgel verzuipt' Berry van Berkum, Joost Langeveld en Jetty Podt nijmeegseorgelkring
zaterdag 20-09
Nijmegen
De Oversteek
12:00
Herdenking 70 jaar De Oversteek Drumfanfare MichaŽl drumfanfare-michael
zaterdag 27-09
Beek
Sint-Bartholomaeuskerk
20:15
Tranen stroom
Carissimi: Historia di Jephte, Scarlatti: Stabat Mater, Cavalli: Salve regina
Vocaal en instrumentaal ensemble Koninklijk Conservatorium Den Haag, Michael Chance, countertenor en leiding concertseriebeek
zondag 28-09
Beek
Huize Wylerberg
14:00
Groen concert groeneconcerten
zondag 28-09
Heilig Landstichting
Cenakelkerk
15:30
Rise up my love
Josquin, Lassus, Victoria, Melchior Franck, Baur, Michans e.a.
Vocaal Ensemble PANiek vocaalensemblepaniek
oktober 2014
zondag 12-10
Nijmegen
De Vereeniging
14:15
Mahlers Eerste
Strauss - Vier letzte Lieder
Het Gelders Orkest, Emma Bell, sopraan hetgeldersorkest
zondag 26-10
Nijmegen/Brakkenstein
Roomsch Leven
12:00
t.g.v. Grosse Michael Oktoberfest Drumfanfare Michael drumfanfare-michael
zondag 26-10
Nijmegen
Bibliotheek MariŽnburg
14:00
Joodse gezangen Koor Kol Chadash
kol-chadash
november 2014
donderdag 06-11
Nijmegen
De Vereeniging
20:15
Sax en Symfonie
Gershwin, Barber, Bernstein
Het Gelders Orkest, Aurelia Saxofoon Kwartet hetgeldersorkest
zondag 09-11
Beek
Huize Wylerberg
14:00
Groen concert groeneconcerten
zaterdag 15-11
Nijmegen
De Lindenberg
20:00
Popkoor The Anthony Singers 50 jaar Popkoor The Anthony Singers theanthonysingers
zaterdag 15-11
Nijmegen
De Vereeniging
20:15
Russische meesterwerken
Moessorgsky, Sjostakovitsj, Tsjaikovski
Het Gelders Orkest, HarriŽt Krijgh, cello hetgeldersorkest
zondag 16-11
Nijmegen
De Lindenberg
15:00
Popkoor The Anthony Singers 50 jaar Popkoor The Anthony Singers theanthonysingers
zaterdag 22-11
Beek
Sint-Bartholomaeuskerk
20:15
Conversations - De taal der liefde
Rameau, Duphly, Leclair, Telemann, e.a.
Axis ensemble: Stefanie Troffaes, traverso, Annelies Decock, viool, Romina Lischka, viola da gamba, Bart Naessens, klavecimbel concertseriebeek
zaterdag 29-11
n.t.b.
n.t.b.
20:00
Tempus Fugit
MacMillan, Rodney Bennett, Rubbra, Eespere, Abrath, Villiers Stanford, Childs, Miskinis
Gemengd Vocaal Eenvoortwaalf o.l.v. Michel de Kort eenvoortwaalf
zondag 30-11
Nijmegen
De Vereeniging
14:15
Sibelius, Grieg, Franck Het Gelders Orkest, Igor Roma, piano hetgeldersorkest
zondag 30-11
Nijmegen
Molenstraatkerk
15:00
Hšndel: Messiah t.g.v. 25-jarig koorjubileum Kamerkoor Poco Piu pocopiu
zondag 30-11
n.t.b.
n.t.b.
15:30
Tempus Fugit
MacMillan, Rodney Bennett, Rubbra, Eespere, Abrath, Villiers Stanford, Childs, Miskinis
GemengdVocaal Eenvoortwaalf o.l.v. Michel de Kort eenvoortwaalf
december 2014
vrijdag 02-12
Nijmegen
De Vereeniging
20:15
Tsjaikovsky: Eugen Onegin
Symfonieorkest Nijmegen, Gelders Opera- en Operettegezelschap, solisten goog
zaterdag 13-12
Beek
Sint-Bartholomaeuskerk
20:15
Kerstconcert
Ramirez (Misa Criolla, Navidad Nuestra) , 18de-eeuwse motetten en vilancicos uit Peru en Bolivia
Musica Temprana o.l.v. Adran Rodriguez van der Spoel concertseriebeek
vrijdag 19-12
Nijmegen
Stevenskerk
20:00
Christmas in de Stevenskerk Choir of Clare College Cambridge o.l.v. Graham Ross stevensconcerten
vrijdag 19-12
Nijmegen
De Vereeniging
20:15
Beethovens Negende
Het Gelders Orkest, Antonello Manacorda, dirigent hetgeldersorkest
vrijdag 26-12
Elst
Grote kerk
12:00
Kerstconcert Vocaal Ensemble PANiek, Dirk Luijmes, orgel